Taxi hry – 5 tipů na ty nejlepší

Herních titulů, kde si na moment přisvojíte identitu řidiče žlutého taxíku, je v online světě velké množství. Které jsou nejzábavnější, nejpromyšlenější nebo nejkurióznější? Vybrali jsme pro vás 5 taxi her, které nás zaujaly.

 

Banner s upoutávkou na mobilní aplikaci Nejlevnější Taxi Praha

1. Crazy Taxi

Jak už název hry napovídá, při hraní Crazy Taxi od společnosti Sega si užijete mnoho zábavných okamžiků. Hlavní úlohou řidiče je dovézt zákazníky do místa určení. Čím bláznivější vaše jízda bude, tím lépe. Za skoky, otočky a krkolomnou jízdu dostanete největší odměnu. Hra je dostupná pro PC, PS2, GameCube a mobilní telefony.

2. Sim Taxi

Velmi dobře hodnocenou hru Sim Taxi si můžete zahrát online. Hra je postavena na principu odměn za spořádanou jízdu podle předpisů. Nic zde nedostanete zadarmo a na vlastní kůži si vyzkoušíte, že povolání taxikáře není žádný med.

Až vás tato verze omrzí, můžete otestovat Sim Taxi 2, Sim Taxi New York, Sim Taxi Berlin nebo prostorové Sim Taxi 3D. Tyto varianty přinášejí do klasické hry vždy nějaký nový neobvyklý prvek. Vyzkoušejte si pohyb v trojrozměrném prostoru nebo hoďte za hlavu známé metropole a vydejte se vozit cestující třeba do Německa.

3. Zombie Taxi 2

Fanoušci hororu ocení speciální efekty ve hře Zombie Taxi 2. Jako taxikář zde nebudete jen obyčejným rutinním řidičem, ale zachráncem lidí ve městě, které bylo napadeno zombies. Vaším úkolem bude najít co nejvíce živých lidí a odvézt je do bezpečí. Během jízdy je samozřejmě potřeba „vyčistit“ město od nemrtvých.

4. Extreme Cabbie

Zcela jiný zážitek z řízení taxíku vás čeká při hraní Extreme Cabbie. Hra vás dostane na ostrov, na který padají meteority z vesmíru. Dopravení zákazníka na místo určení tak není vůbec jednoduché. Kromě meteoritů se musíte vyhýbat i dalším překážkám. Čím šikovnější budete, tím více si vyděláte a zpřístupní se vám další části ostrova.

5. Ace Gangster Taxi

Hru Ace Gangster Taxi (do češtiny přeloženou jako Taxikář) prožijete jako na první pohled ostrý chlapík, který se jen tak něčeho nezalekne. To ale neznamená, že je v taxikáři dovoleno vše. Právě naopak – čím pečlivěji budete dodržovat dopravní předpisy, tím lépe. Pokud ovládáte bezpečnou jízdu a vyhýbáte se konfliktům se zákonem, může si váš taxikář ve hře přijít na slušné peníze.

Jaká hra je vaše nejoblíbenější?

Chybí vám tu některá hra? Pošlete nám na taxi@taxipraha.cz její název a nezapomeňte připsat, proč podle vás patří do našeho výběru.