Jak si objednat taxi v Londýně

Chystáte se na výlet do Londýna? Máme pro vás dobrý tip – stáhněte si do mobilního telefonu některou z aplikací pro objednání taxi. Stejně jako si v Praze můžete přivolat odvoz v aplikaci Nejlevnější Taxi Praha, existují podobná řešení i pro londýnské taxislužby.

 

Banner s upoutávkou na mobilní aplikaci Nejlevnější Taxi Praha

Víte, že v Londýně jezdí dva typy taxíků: black cab (jezdí po ulicích a mohou vyhledávat klienty) a mini cab (poskytují služby pouze pokud se klient dostaví do jejich provozovny nebo pokud si jízdu objedná).

Get Taxi – Taxis & Black Cars

Oblíbená aplikace pro snadné přivolání taxi ve městech Londýn, Moskva, St. Petersburg a po celém Izraeli. Objednání vozu s Get Taxi je snadné a hotové během 30 vteřin. Stačí dvě klepnutí a vaše taxi bude na cestě. Navíc bude aplikace brzy podporovat i taxislužby v New Yorku. Platit lze také kreditní či platební kartou.

Aplikace je dostupná pro telefony iPhone i Android

Hailo. The Taxi Magnet.

Jedna z nejlépe hodnocených aplikací pro přivolání taxi, která kromě Londýna funguje ve městech New York, Chicago, Boston, Washington DC a Toronto. Díky tomu nemusíte ztrácet čas marným máváním na vůz taxislužby. Stejně bezstarostné pro vás bude i placení platebními kartami nebo sledování přijíždějících taxi v reálném čase. Navíc vám po přistavení vozu přijde SMS zpráva.

Aplikace je dostupná pro telefony iPhone i Android

Go-Taxi – get a taxi cab easy!

Přivolejte si taxi v Londýně – bez volání na dispečink nebo posílání SMS. Odvoz si můžete také předobjednat na vybraný čas. Navíc budete mít přehled také o předchozích objednávkách. Vaše poloha se načítá přes GPS, takže je přivolání taxi opravdu jednoduché.

Aplikace je dostupná pro telefony iPhone i Android

The ComCab London App

Tato aplikace vám otevře cestu k tisícům licencovaných taxislužeb v Londýně. Vaše taxi si snadno objednáte na tři klepnutí. Navíc se nemusíte registrovat. Zároveň lze snadno a bezpečně zaplatit i kartou. Aplikace pro telefony Android bude prý dostupná v blízké době. Nechybí ani možnost předobjednání vozu na vybraný čas.

Aplikace je dostupná pro telefony iPhone

Cabwise

Přehledná aplikace pro přivolání nejbližšího taxi nebo minicabu v Londýně od organizace Transport for London. Stačí klepnout na tlačítko „Find a cab“, zadat vaši aktuální polohu a zavolat na číslo jedné z nabízených taxislužeb. Navíc aplikace informuje o jejich provozní době, typu služeb a možnostech placení. Vybrané firmy si můžete přidat do seznamu oblíbených.

Aplikace je dostupná pro telefony iPhone i Android

Napište nám své zkušenosti

Navštívili jste Londýn a vyzkoušeli místní taxislužby? Napište nám na taxi@taxipraha.cz, jak jste byli spokojeni a zda jste už vyzkoušeli některou z předchozích aplikací. Vaše zkušenosti s použitou aplikací rádi přidáme do tohoto článku.