Články

Nejoblíbenější mobilní aplikace pro cestovatele
Nejen léto je obdobím cestování. V následujícím článku najdete hned několik zajímavých mobilních aplikací, které vám ukáží nové možnosti cestování nebo vás ochrání před nepříjemnou situací.

 

Taxi hry – 5 tipů na ty nejlepší
Herních titulů, kde si na moment přisvojíte identitu řidiče žlutého taxíku, je v online světě velké množství. Které jsou nejzábavnější, nejpromyšlenější nebo nejkurióznější? Vybrali jsme pro vás 5 taxi her, které nás zaujaly.

 

Jak poznáte kvalitní taxi aplikaci?
K aktuálním trendům v osobní dopravě patří mimo jiné i mobilní aplikace pro objednání taxi. Jejich účelem je objednávku urychlit a zároveň zajistit bezpečnou, pohodlnou a cenově přiměřenou jízdu. Podívejte se s námi na požadavky, které by taková aplikace měla splňovat.

 

6 zajímavostí z historie taxi
Věděli jste, že francouzské taxíky byly povolány do služby v době války? A víte, koho vozí speciální růžové taxíky, které řídí výhradně ženy? Nahlédněte s námi do zajímavých zákoutí osobní dopravy.

 

Ceny taxíků v 5 evropských metropolích
Z předchozích článků už víte, jaké mobilní aplikace pro iPhone nebo Android se vám mohou hodit při cestování autem. V dnešním příspěvku ale necháme auta odpočívat v garáži a svezeme se pohodlně taxíkem. Chcete vědět, kolik to bude stát? Stopněte si s námi taxi v pěti nejznámějších evropských metropolích a podívejte se, na kolik vás vyjde jízda třeba Berlínem nebo Římem.

 

Jak si přivolat taxi ve Vídni
Vzhledem ke vzdálenosti Vídně od Prahy (vzdušnou čarou 252 km) se do rakouského hlavního města vydává každoročně celá řada Čechů. Nejpohodlnější způsob přepravy v samotném městě poskytují taxíky, díky kterým se dostanete téměř kamkoli. Jak si ale taxi ve Vídni přivolat?

 

Jak si objednat taxi v New Yorku
V New Yorku jsou taxíky poměrně výjimečné v tom, že představují jednu z nejznámějších ikon města. I když jste sami v tomto nejlidnatějším městě USA nikdy nebyli, místní žluté „koráby“ zřejmě znáte. A pokud se v nejbližší době do této americké metropole chystáte a znáte aplikaci Nejlevnější Taxi Praha, jistě se vám bude hodit podobný pomocník i pro NY.

 

iPhone aplikace do auta – tip na 5 nejlepších
Chybí vám při řízení auta spolujezdec, který by uměl navigovat, hledat volné parkoviště, sledovat dopravní situaci a poradit při autonehodě? Moderní aplikace promění váš iPhone v multifunkční zařízení, které zastane hned několik věcí najednou. Podívejte se na pět nejlepších aplikací do auta, které jsou nezbytnou výbavou pro všechny motoristy.

 

Mobilní aplikace, které vám zpříjemní dovolenou v Paříži
Rozhodli jste se strávit dovolenou nebo prodloužený víkend v Paříži? Pokud se na pár dní chystáte do této jedinečné francouzské metropole, máme pro vás dobrou zprávu. V dnešním článku najdete tipy na ty nejlepší aplikace, které ve vašem mobilním telefonu nesmí při cestě do Paříže chybět.

 

Jak si objednat taxi v Londýně
Chystáte se na výlet do Londýna? Máme pro vás dobrý tip – stáhněte si do mobilního telefonu některou z aplikací pro objednání taxi. Stejně jako si v Praze můžete přivolat odvoz v aplikaci Nejlevnější Taxi Praha, existují podobná řešení i pro londýnské taxislužby.

 

4 praktické Android aplikace pro cestování autem
Volání a psaní SMS za volant nepatří. Některé mobilní aplikace vám však usnadní krátké i dlouhé cesty. V následujícím článku vám proto ukážeme čtyři Android aplikace, které pomáhají motoristům najít nejbližší čerpací stanici, získat přehled o situaci na dálnicích nebo třeba sledovat výmoly na silnicích v ČR.

 

5 užitečných Android aplikací pro cestování po Praze
Chcete si zpříjemnit cestování po Praze? Vybrali jsme pro vás pět aplikací pro mobilní telefony Android, které vám ušetří spoustu starostí. Podívejte se, jak snadno koupit SMS jízdenku, najít nejrychlejší dopravní spojení nebo si třeba objednat nejlevnější taxi v Praze.